ПОШУК

Смакоуз та “Компанія Добробуд”: лобіювання інтересів забудовників у Тернопільській міській раді

Опубліковано: середа, 05 липня, 10:16

Депутат Юрій Смакоуз - відомий забудовник та засновник 8 будівельних компаній у м.Тернопіль проголосував за рішення на користь одного з своїх підприємств “Компанії Добробуд” тим самим порушивши українське антикорупційне законодавство.

ТОВ “Компанія Добробуд” - це відоме тернопільське підприємство, що спеціалізується на будівництві житлових та нежитлових будівель та належить одному з депутатів тернопільської міської ради Смакоузу Юрію Георгійовичу.

На 12 сесії міської ради депутат Смакоуз проголосував за внесення змін в рішення міської ради щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебувала в оренді ТОВ «Компанія Добробуд». До того ж, депутата не було зареєстровано на початку вечірнього пленарного засідання, на якому було прийнято це рішення, але у списку голосуючих він все ж таки є. Варто зазначити, що депутат також входить до складу комісії міської ради з питань містобудування, у рішеннях якої також фігурує ТОВ “Компанія Добробуд”.

Згідно з чинним антикорупційним законодавством, депутат Смакоуз порушив закон за фактом реального конфлікту інтересів, тому має понести адміністративну відповідальність.

Надіслати інформацію

Якщо у вас є інформація про конфлікт інтересів депутата або чиновника, або пов’язані з ним компанії чи особи, будь ласка, повідомте нас: