ПОШУК

Приховані інтереси у Верховній Раді: жінки VS чоловіки. ІНФОГРАФІКА

Опубліковано: вівторок, 06 березня, 10:18

Команда Прихованих інтересів розпочинає серію публікацій про слуг народу. В кого найбільше помічників та помічниць, зі скількома компаніями пов'язані депутати та депутатки і скільки років наймолодшим депутатам в Верховні Раді 8го скликання. Про це та інше у наших матеріалах.

Депутати випереджають депутаток, як і по кількості компаній, з якими вони пов’язані - 5,6, так і по кількості помічників/ць, їх на одного депутата в середньому 17.

Загалом, у 53 депутаток 597 помічників та помічниць, а в середньому на кожну – 11 помічників/ць. Щодо депутатів, які складають майже 93% всього скликання, то їм допомагають більше 6 тисяч помічників/ць, що майже дорівнює кількості працівників Хмельницької атомної електростанції.

Примітно, що наймолодшою у Верховній Раді є саме жінка – Кошелєва Альона, 27 років. Для її колеги, теж депутату від Радикальної партії Ляшка, Лозовому Андрію – 28 років.

В середньому, одна депутатка Верховної Ради пов'язана з 4,4 юридичними особами. З найбільшою кількістю компаній пов’язана Юлія Льовочкіна - 65, але тільки вона має стосунок до такої великої кількості фірм, і без її врахування середній показник був би значно меншим – 3,2 компанії на депутатку. Вона і Вадим Новинський (92 юридичні особи) – висуванці Опозиційного блоку.

Надіслати інформацію

Якщо у вас є інформація про конфлікт інтересів депутата або чиновника, або пов’язані з ним компанії чи особи, будь ласка, повідомте нас: