ПОШУК

Приховані інтереси у Верховній Раді: Позафракційні депутати

Опубліковано: четвер, 01 січня, 03:00

Про сфери бізнес-інтересів позафракційників та їх "рекордсменів" детальніше у наших матеріалах.

54 позафракційних депутатів в середньому пов’язані з 5 компаніями та мають 18 помічниць/ків. З 316 юридичних осіб, 194 - комерційні, 75 - громадські організації.

Найпоширеніші сфери діяльності комерційних організацій: оренда (33), будівництво (19), виробництво (18).

Після нашого дослідження, Олександр Герега відомий тепер не тільки своїми з дружиною статками у $ 688 млн., голосуванням за диктаторські закони 16 січня, придбанням активів на $ 150 млн., а й найбільшою кількістю пов’язаних з ним компаній серед позафракційників.

Колишній регіонал, власник мережі будівельних гіпермаркетів Епіцентр та Нова лінія зареєстрував компанії в Кіпрі, на Віргінських островах, на Київщині, Рівненщинні, Одещинні та інших регіонах.

Хоча в лютому Схеми: корупція в деталях - RFERL показали зв’язок між подружжям Герегів та гіпермаркетами “Новацентр”, які з’явилися на місці колишніх Епіцентрів в окупованому Криму, проте в поданій ним декларації за 2016 рік не зазначено про наявність будь-якої власності на півострові.


Надіслати інформацію

Якщо у вас є інформація про конфлікт інтересів депутата або чиновника, або пов’язані з ним компанії чи особи, будь ласка, повідомте нас: