ПОШУК

Підприємство, пов'язане з депутаткою Львівської міської ради поділило 13 га землі

Опубліковано: понеділок, 09 липня, 10:25

Компанія, пов'язана з депутаткою Львівської міськради Оксаною Динік, отримала дозвіл на поділ орендованих нею 13,5 гектарів на 8 окремих ділянок. Про це експерти ГО “Антикорупційний штаб” дізналися під час моніторингу рішень Львівської міської ради за допомогою інтерактивного інструменту “Приховані інтереси”.

Так, під час голосування на пленарному засіданні 17.05.2018 року Львівська міська рада дала дозвіл на поділ раніше орендованої ділянки землі розміром 13,5042 га за адресою вул. Зеленій, 301, ТОВ "Львівська ізоляторна компанія", де Оксана Вікторівна є генеральним директором. Цим же рішенням, сім з восьми ділянок на 12,97 га знову надали “Львівській ізоляторній компанії” для обслуговування існуючих будівель та споруд на 10 років, а також зобов'язали підприємство укласти з міською радою договір про відшкодування недоотриманих коштів за користування земельною ділянкою. На восьму ділянку розміром 53 сотки дозволили розробляти документацію ТОВ “Компанія Цезар ЛВ“, яка займається виготовленням камінів.

Під час обговорення даного проекту рішення Оксана Динік повідомила про наявність у неї конфлікту інтересів, дотримавшись вимог законодавства.

Нагадаємо, що дана компанія в березні цього року потрапила до переліку підприємств, які відповідають критеріям, визначеним Програмою сприяння розвитку львівських товаровиробників, і, відповідно, має право на коригування орендної плати за земельну ділянку, тобто фактично на “отримання знижки” на сплату оренди за земельну ділянку.

Довідково: Експерти “Антикорупційного штабу” розпочали постійний моніторинг рішень місцевих рад за допомогою сайту “Приховані інтереси”, який у лічені хвилини допомагає виявляти рішення, що приймаються на користь компаній, пов'язаних з депутатами місцевих рад.

Надіслати інформацію

Якщо у вас є інформація про конфлікт інтересів депутата або чиновника, або пов’язані з ним компанії чи особи, будь ласка, повідомте нас: