ПОШУК

Оголошено першу хвилю всеукраїнського конкурсу антикорупційних розслідувань "Приховані інтереси"

Опубліковано: вівторок, 30 січня, 17:23

Громадська Організація «Антикорупційний штаб» оголошує всеукраїнський конкурс антикорупційних розслідувань "Приховані інтереси". До участі запрошуються усі, хто працює, або прагне реалізувати себе у жанрі журналістських розслідувань і готові провести розслідування на основі Прихованих інтересів http://interes.shtab.net/

Антикорупційний штаб популяризує використання сучасних інструментів для викриття та запобігання корупційним зловживанням. Одним з таких інструментів є Приховані Інтереси interes.shtab.net - сайт, що дозволяє швидко перевірити місцевих чиновників на наявність конфлікту інтересів за допомогою бази даних та автоматичного аналізатора документів. За лічені секунди аналізатор перевірить будь-який машинозчитувальний документ на предмет наявності депутатських фірм та допоможе провести якісне антикорупційне розслідування.

У рамках конкурсу передбачається використання Прихованих інтересів під час підготовки матеріалу. 5 найкращих матеріалів буде відібрано та нагородженого з фонду журналістських розслідувань Антикорупційного штабу, а також опубліковано на сайті Прихованих Інтересів. Загальний розмір фонду - 5 тис. грн.

Матеріали надсилайте на електронну скриньку shtab.net@gmail.com. Дедлайн прийому робіт - 20 лютого.

Успіхів!

Надіслати інформацію

Якщо у вас є інформація про конфлікт інтересів депутата або чиновника, або пов’язані з ним компанії чи особи, будь ласка, повідомте нас: