ПОШУК

Конфлікт інтересів в Тернополі: лобіювання інтересів ПП “Радіо Бонус”

Опубліковано: вівторок, 27 червня, 11:22

Депутатка Тернопільської міської ради пані Яциковська знає, коли треба приходити на вигідні для своїх інтересів засідання ради.

Депутатка Тернопільської міської ради пані Яциковська знає, коли треба приходити на вигідні для своїх інтересів засідання ради.

Згідно з даними опублікованими громадським рухом «Чесно», Оксана Яциковська входить в топ-10 найбільших прогульників-депутатів Тернопільської міськради у 2016 році. Вона пропустила 27% засідань, але на важливі для себе сесії вона все ж таки ходить.

На шостій сесії міської ради пані Яциковська проголосувала за рішення про надання дозволу на укладання договорів земельних сервітутів для низки компаній, включаючи ПП «Радіо Бонус», де вона є директором.

Відповідно до чинного законодавства це рішення є неправомірним через наявність реального конфлікту інтересів - суперечності наявних приватних та службових інтересів депутатки міської ради під час прийняття рішення про надання сервітутів підприємству, де вона займає керівну посаду. За вчинення дій чи прийняття рішення в умовах реального конфлікту інтересів пані Яциковська буде нести адміністративну відповідальність у розмірі від 200 до 400 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Надіслати інформацію

Якщо у вас є інформація про конфлікт інтересів депутата або чиновника, або пов’язані з ним компанії чи особи, будь ласка, повідомте нас: