ПОШУК

Бізнес-інтереси депутатів Київради та керівників КМДА

Опубліковано: субота, 04 лютого, 13:00

Під час роботи над базою “Прихованих інтересів”, аналітики Антикорупційного Штабу створили загальний бізнес-профіль київських чиновників.

На сьогоднішній день база «Прихованих інтересів» об’єднує інформацію про усіх депутатів Київської міської ради, голів та заступників виконавчої влади в місті Києві: Київської міської державної адміністрації та Районних в місті Києві державних адміністрацій. Разом це 165 людей.

На 165 фігурантів «Прихованих інтересів» припадає 598 юридичних осіб, серед яких громадські організації, благодійні фонди та комерційні фірми. У середньому по 2,6 комерційній фірмі на одного депутата або ж чиновника.

Найпопулярнішими напрямками комерційної діяльності серед фірм, що пов’язані з київськими чиновниками, є будівництво та оренда (68 компаній), торгівля (63) та виробництво (27).

Цікаво що більше половини депутатів земельної комісії мають приватний інтерес у будівельному та орендному бізнесі. Вони мають зв’язки з 47 фірмами, що може свідчити про потенційний конфлікт інтересів цих депутатів при ухваленні рішень земельної комісії.

Надіслати інформацію

Якщо у вас є інформація про конфлікт інтересів депутата або чиновника, або пов’язані з ним компанії чи особи, будь ласка, повідомте нас: