ПОШУК

Як приховуються конфлікти інтересів у Білій Церкві

Опубліковано: четвер, 01 січня, 03:00

Депутат Білоцерківської міської ради Колосенко промовчав про конфлікт інтересів та не задекларував роботу на посаді керівника підприємства.

Білоцерківська міська рада в грудні 2018 року прийняла рішення в інтересах підприємства пов’язаного з місцевим депутатом Миколою Колосенком (Батьківщина).

Це легко перевірити завантаживши протокол засідання до автоматичного аналізатора Прихованих інтересів, розробником якого є громадська організація Антикорупційний штаб.

27 грудня 2018 року на 63 сесії Білоцерківської міської ради VII скликання 32 місцевих депутати майже одноголосно підтримали затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГЛОРІ-АРТ».

Відповідно до даних з державного реєстру, керівником та підписантом вказаного підприємства є Колосенко Микола Павлович, який також є депутатом Білоцерківської міської ради VII скликання, головою постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження. Згідно з інформацією з протоколу засідання цього дня депутат був присутній на сесії, але не оголосив публічно про наявність у нього конфлікту інтересів під час розгляду даного питання, хоча й не брав участі у голосуванні.

Разом з тим, депутат Колосенко не вказав, що має причетність до згаданого підприємства в своїй щорічній декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік.

Сам депутат в телефонній розмові підтвердив, що йому відомо про підприємство “Глорі-Арт”, але на питання, чому це підприємство не було ним задеклароване відповів, що не має до нього відношення в поточний момент.

Надіслати інформацію

Якщо у вас є інформація про конфлікт інтересів депутата або чиновника, або пов’язані з ним компанії чи особи, будь ласка, повідомте нас: